WYSTAWA LOUVRE PARYŻ 19-20.10.2019 Jarosław Kukowski i uczniowie

Mamy przyjemność poinformować, że wśród polskich artystów, których prace są wystawiane na październikowej wystawie w Luwrze w Paryżu znaleźli się artyści współpracujący z naszą galerią.

Fundacja ArtHanza wybrała do reprezentowania Polski m.in. Jarosława Kukowskiego oraz dwoje jego uczniów: Ewę Kukowską i Piotra Lemke.

Od 18 do 20 października nasi artyści uczestniczą w wystawie. Zarówno ich prace, jak i oni osobiście będą rozmawiać z artystami, kolekcjonerami, miłośnikami sztuki z całego świata przyjeżdżającymi na to coroczne wydarzenie jakim jest październikowy przegląd malarstwa w Paryżu.

Reprezentują różne kierunki malarstwa, od abstrakcji do realizmu i surrealizmu. Tym razem Jarosław Kukowski znany od lat jako przedstawiciel polskiego surrealizmu coraz częściej tworzy malarstwo nawiązujące ideowo do abstrakcji i te właśnie nowe prace będą pokazywane w Luwrze. Prezentowana jest nowa seria jego prac zatytułowana „Dotyk Człowieka”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Polscy_arty%C5%9Bci_fantastyczni

Zapraszamy serdecznie na wystawę, która dostępna jest dla zwiedzających od 20 października.

Partner wystawy Cobalt sp. z o.o.

https://www.fundacjaarthanza.pl/main/aktualnosci/art-shopping-2019-au-carrousel-du-louvre/ Fundacja ArtHanza, prezes Eugeniusz Wiszniewski